Titles you rated
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0
Aftermath Season 2Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Nip/TuckRated ★ 4.5
Nip/TuckRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 4.5
Nip/TuckRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 5.0
Aftermath Season 1Rated ★ 4.5
2004 Human MarketRated ★ 4.5
GracepointRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0