Titles you rated
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 4.5