Movies
Ratings
12
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0