Titles you rated
Five FingersRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0