Movies
Ratings
19
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5