Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 1.5
The Nokdu FlowerRated ★ 2.0
The Sound of MagicRated ★ 1.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 0.5
Captivating the KingRated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 0.5
The Red SleeveRated ★ 0.5
Welcome, First Time Living in KoreaRated ★ 3.5
Because I Want to TalkRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 0.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
We Don't Bite: Villains in the CountrysideRated ★ 3.5