Series
Ratings
29
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5