Series
Ratings
35
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Just YouRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0