Titles you rated
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 2.0