Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0