Series
Ratings
16
Love NaggersRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 1.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 1.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 1.5
Love NaggersRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 1.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0