Series
Ratings
28
One Day OffRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
The GashinasRated ★ 4.5
Call the MidwifeRated ★ 4.0
Her Story - The Female RevolutionRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5