Movies
Ratings
134
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5