Movies
Ratings
197
The End of the StormRated ★ 4.0
Draft DayRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
ExperimenterRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Thirteen DaysRated ★ 4.0
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 4.0
Wag the DogRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 4.0
Battle of BritainRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 5.0