Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0