Titles you rated
Chief KimRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
How to Buy a FriendRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
FantasticRated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0