Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 2.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
Fragrance of the First FlowerRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
Gray MattersRated ★ 3.0
Saving FaceRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.5
Happiest SeasonRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0