Movies
Ratings
286
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5