Titles you rated
One Punch ManRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0