Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0