Titles you rated
MissingRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
The MauritanianRated ★ 4.0
The InterpreterRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 2.5
The Deep End of the OceanRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0