Titles you rated
MoonlightRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Cruel StateRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
TangerineRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
Our Love StoryRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0