Movies
Ratings
270
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0