Series
Ratings
51
Some Day or One DayRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
HumansRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0