Movies
Ratings
45
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5