Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0