Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0