Movies
Ratings
60
Little WomenRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Song for MarionRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The WordsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0