Titles you rated
 KarmaRated ★ 3.0 KarmaRated ★ 3.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
 EveRated ★ 3.5 EveRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
 The WhirlwindRated ★ 3.0 The WhirlwindRated ★ 3.0
 Uncle SamshikRated ★ 3.5 Uncle SamshikRated ★ 3.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
 Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5 Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
 MistyRated ★ 3.0 MistyRated ★ 3.0
 A Shop for KillersRated ★ 4.0 A Shop for KillersRated ★ 4.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5 Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
 AnnaRated ★ 4.5 AnnaRated ★ 4.5
 D.P. Season 2Rated ★ 4.5 D.P. Season 2Rated ★ 4.5
 BloodhoundsRated ★ 2.5 BloodhoundsRated ★ 2.5
 Stranger Season 2Rated ★ 3.5 Stranger Season 2Rated ★ 3.5
 The World of the MarriedRated ★ 5.0 The World of the MarriedRated ★ 5.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0