Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0