Movies
Ratings
15
DerangedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0