Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0