Series
Ratings
42
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0