Movies
Ratings
677
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 3.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 2.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.0
IntimaciesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Kaili BluesRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.0