Movies
Ratings
212
The PrisonRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 1.5
UnknownRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 2.5