Movies
Ratings
379
BugoniaRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5