Series
Ratings
15
My Fair PrincessRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5