Movies
Ratings
180
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Princess SwitchRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Green InfernoRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.0