Movies
Ratings
386
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0