Movies
Ratings
102
Into the WildRated ★ 5.0
CasperRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 0.5
The Jungle BookRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0