Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 3.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 3.0
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0