Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Romance in the RainRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0