Movies
Ratings
562
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Happy-Go-Lucky DaysRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5