Titles you rated
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 4.0
Dance Dance DanseurRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
After-school Hanako-kunRated ★ 2.5- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5