Movies
Ratings
16
World War ZRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0