Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 2.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Heavy ObjectRated ★ 2.5
Ushio and ToraRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 0.5