Movies
Ratings
309
The SmurfsRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0