Titles you rated
WeaponsRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Make a GirlRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 1.5
Carry OnRated ★ 3.0