Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0