Titles you rated
The NewsroomRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5